In alles wat we doen maken we het u zo makkelijk mogelijk. U mag rekenen op de allerbeste oplossingen.

Wonen en Welzijn is een regionaal werkende financieel dienstverlener met adviseurs dicht bij u uit de buurt. Persoonlijke benadering en een helder advies staan hoog in het vaandel. Dit doen we door met u in gesprek te gaan en heel goed naar u te luisteren. Wij willen weten wat u drijft en wat uw concrete
doelstellingen zijn.
Wij kunnen samen met u kiezen uit een zeer groot aantal aanbieders van hypotheken en verzekeringen. Wij zijn neutraal, uw belang staat altijd voorop! We kunnen u geheel ontzorgen, wij bieden alle u financiële diensten onder 1 dak.

Chris Emans
Chris Emans
Directeur / Erkend financieel adviseur
06-28257890
chris@wonenenwelzijn.nl
Lennart Veldhuijzen
Lennart Veldhuijzen
Directeur / Financieel adviseur
06-47974330
lennart@wonenenwelzijn.nl
Kevin van Kilsdonk
Kevin van Kilsdonk
Directeur / Financieel adviseur
06-52433517
kevin@wonenenwelzijn.nl
Remon van Loon
Remon van Loon
Medewerker binnendienst hypotheken
remon@wonenenwelzijn.nl
Stefan van Osch
Stefan van Osch
Financieel adviseur
06-23388717
stefan@wonenenwelzijn.nl
Tom de Koning
Tom de Koning
Verzekerings adviseur
06-41327020
tom@wonenenwelzijn.nl
Chris Janssen
Chris Janssen
Financieel adviseur
06-10040408
chrisj@wonenenwelzijn.nl
Henk van Venrooij
Henk van Venrooij
Erkend financieel adviseur
06-44223944
henk@wonenenwelzijn.nl
Nathalie Kant
Nathalie Kant
Office Manager
06-83183196
nathalie@wonenenwelzijn.nl
Stef Karthein CFP, FFP, EHP, EFA
Stef Karthein CFP, FFP, EHP, EFA
Erfrechtspecialist en Vermogensadviseur
06-40781341
stef@wonenenwelzijn.nl
Jochem van Bijsterveld
Jochem van Bijsterveld
Financieel adviseur
06-14640045
jochem@wonenenwelzijn.nl
Noeki Kraaij
Noeki Kraaij
Medewerker binnendienst verzekeringen en Regiobank
noeki@wonenenwelzijn.nl
Kevin Schreuder
Kevin Schreuder
Medewerker binnendienst hypotheken
k.schreuder@wonenenwelzijn.nl