In alles wat we doen maken we het u zo makkelijk mogelijk. U mag rekenen op de allerbeste oplossingen.

Wonen & Welzijn is een regionaal werkende financieel dienstverlener en makelaar met adviseurs dicht bij u in de buurt. Persoonlijke benadering en een helder advies staan hoog in het vaandel. Dit omdat wij vinden dat elk financieel product voor u onze aandacht verdient. Wij zijn in 2003 opgericht en gevestigd in Ammerzoden. Wonen & Welzijn geeft advies in alle financiële producten en begeleid u bij het kopen en verkopen van uw woning.

Chris Emans
Chris Emans
Directeur / Erkend financieel adviseur
06-28257890
chris@wonenenwelzijn.nl
Lennart Veldhuijzen
Lennart Veldhuijzen
Directeur
06-47974330
lennart@wonenenwelzijn.nl
Kevin van Kilsdonk
Kevin van Kilsdonk
Financieel adviseur
06-52433517
kevin@wonenenwelzijn.nl
Remon van Loon
Remon van Loon
Medewerker binnendienst hypotheken
remon@wonenenwelzijn.nl
Carla Ijpelaar
Carla Ijpelaar
Binnendienst verzekeringen &schadebehandelaar
carla@wonenenwelzijn.nl
Chris Janssen
Chris Janssen
Hypotheekadviseur
06-10040408
chrisj@wonenenwelzijn.nl
Jacques Houtman
Jacques Houtman
Financieel adviseur
06-34897309
jacques@wonenenwelzijn.nl
Jeroen Hofhuis
Jeroen Hofhuis
Financieel adviseur
06-80162021
jeroen@wonenenwelzijn.nl
Stef Karthein
Stef Karthein
Financieel adviseur
06-40781341
stef@wonenenwelzijn.nl
M.L. (Stefan) van Osch
M.L. (Stefan) van Osch
Financieel adviseur en Regiobank adviseur
06-23388717
stefan@wonenenwelzijn.nl
Tom de Koning
Tom de Koning
Verzekerings adviseur en schadebehandelaar
tom@wonenenwelzijn.nl
Henk
Henk
Erkend financieel adviseur
06-44223944
henk@wonenenwelzijn.nl
Nathalie Kant
Nathalie Kant
Afspraken Manager
nathalie@wonenenwelzijn.nl