In alles wat we doen maken we het u zo makkelijk mogelijk. U mag rekenen op de allerbeste oplossingen.

Wonen en Welzijn is een regionaal werkende financieel dienstverlener met adviseurs dicht bij u uit de buurt. Persoonlijke benadering en een helder advies staan hoog in het vaandel. Dit doen we door met u in gesprek te gaan en heel goed naar u te luisteren. Wij willen weten wat u drijft en wat uw concrete doelstellingen zijn.

Wij kunnen samen met u kiezen uit een zeer groot aantal aanbieders van hypotheken en verzekeringen. Wij zijn neutraal, uw belang staat altijd voorop! We kunnen u geheel ontzorgen, wij bieden u alle financiële diensten onder 1 dak.

Chris Emans
Chris Emans
Directeur en oprichter Wonen en Welzijn
Lennart Veldhuijzen
Lennart Veldhuijzen
Directeur / Financieel adviseur
06-47974330
lennart@wonenenwelzijn.nl
Kevin van Kilsdonk
Kevin van Kilsdonk
Directeur / Financieel adviseur
06-52433517
kevin@wonenenwelzijn.nl
Nathalie Kant
Nathalie Kant
Office Manager
06-83183196
nathalie@wonenenwelzijn.nl
Jeroen van Osch
Jeroen van Osch
Financieel adviseur
06-16021765
jeroenvanosch@wonenenwelzijn.nl
Martijn Rapp
Martijn Rapp
Erkend financieel adviseur
06-11479507
martijn@wonenenwelzijn.nl
Chris Janssen
Chris Janssen
Financieel adviseur
06-10040408
chrisjanssen@wonenenwelzijn.nl
Henk van Venrooij
Henk van Venrooij
Erkend financieel adviseur
06-44223944
henk@wonenenwelzijn.nl
Steven Koningstein
Steven Koningstein
Financieel adviseur
06-34047133
steven@wonenenwelzijn.nl
Stefan van Osch
Stefan van Osch
Financieel adviseur
06-23388717
stefan@wonenenwelzijn.nl
Rushôn Kemmel
Rushôn Kemmel
Financieel adviseur
06-18594077
rushon@wonenenwelzijn.nl
Tom de Koning
Tom de Koning
Verzekeringsadviseur
06-41327020
tom@wonenenwelzijn.nl
René van de Werken
René van de Werken
Financieel adviseur
06-14640045
renevandewerken@wonenenwelzijn.nl
Ramon van Veldhoven
Ramon van Veldhoven
Financieel adviseur
ramonvanveldhoven@wonenenwelzijn.nl
Amber van Beers
Amber van Beers
Verzekeringsadviseur
06-18679071
ambervanbeers@wonenenwelzijn.nl
Remon van Loon
Remon van Loon
Medewerker binnendienst hypotheken
remon@wonenenwelzijn.nl
Noeki Kraaij
Noeki Kraaij
Medewerker binnendienst verzekeringen en Regiobank
noeki@wonenenwelzijn.nl
Cindy Koster
Cindy Koster
Medewerker binnendienst verzekeringen en Regiobank
cindy@wonenenwelzijn.nl
Dominick Bakker
Dominick Bakker
Medewerker binnendienst verzekeringen
dominickbakker@wonenenwelzijn.nl
Elise Vos
Elise Vos
Medewerker binnendienst verzekeringen
elisevos@wonenenwelzijn.nl
Manon van Halteren
Manon van Halteren
Medewerker binnendienst hypotheken
manon@wonenenwelzijn.nl
Gemma Rooijakkers
Gemma Rooijakkers
Medewerker binnendienst hypotheken
gemmarooijakkers@wonenenwelzijn.nl
Joske Peffer
Joske Peffer
Medewerker binnendienst hypotheken
joske@wonenenwelzijn.nl
Kevin Schreuder
Kevin Schreuder
Medewerker binnendienst hypotheken
k.schreuder@wonenenwelzijn.nl